Sepetim

Biz Ulaşın: 444 0 859  – [email protected]

Burma Kadayıf ve Baklavalarımızda pancar şekeri kullanılmaktadır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

MİSYON

Şirketimiz, sürdürülebilir büyüme ve tescilli ürünlerimizle, uluslararası, ekonomik ve kültürel paydada en sağlıklı ve kaliteli şekilde hizmet verme amacı ile kurulmuştur.

VİZYON

Kalite ve standartlara uygun ürünler ve hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini, sürekli iyileştirmeyi ve gelecek 5 yıl içinde ürünlerimizle küresel pazarda yer almayı hedefliyoruz.

YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI

Müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini sağlayacak yüksek kaliteli güvenilir ürünler sunmak ana prensibimizdir.

Bu doğrultuda, kadayıf, künefe, şöbiyet ve baklava çeşitleri, kuru ve yaş pasta çeşitleri, sütlü tatlılar, dondurma çeşitleri üretim tesisimizde nitelikli, fonksiyonel ve gelenekselliği kaybetmeden kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak üretim yaparız.

Ürün güvenirliği ve kalitesini, yasal ve düzenleyici şartları, iş sağlığı ve güvenliğini, çevreye olan saygımızı, paydaşlarımızla olan iletişimimizi, çalışanlarımızın sosyal haklarını, müşterilerimizin talep ve beklentilerinin karşılanmasını ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlarız.

Yönetim sistemlerimizi en etkin yöntemlerle izleyip değerlendirdiğimiz ölçülebilir hedeflerimizle ve gereken eğitimi sağladığımız çalışanlarımızın katkılarıyla sürekli iyileştiririz.

Üretim faaliyetimiz ile ilgili taraflarla (müşteri, tedarikçi, yasal mevzuat koyucu vb.) etkin bir iletişim ağı kurarak sürdürmeyi; sürdürdüğümüz güvenli, kaliteli ve verimli üretim çalışmalarının personellerimizin   farkındalığı arttıkça daha da iyileşeceği inancı ile çevreye saygılı, personel çalışma koşulları ve gereklilikleri açısından etik koşulları sağlayarak çalışmayı taahhüt  ederiz.

Hızlı Teslimat

Saat 14:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilir.

Paket Servis

Diyarbakır merkezde siparişleriniz paket servis olarak teslim edilir.

Canlı Destek

Canlı Destek hattı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

128 bit SSL Güvenli Ödeme

MasterCard/Visa/American Express